fbpx
פיקוח וניהול פרויקטים

 מתכנן לבנות בית בקרוב? מפקח בנייה הוא איש האמון שלך!

אם אתה מעוניין לבנות את ביתך בראש שקט ולהנות מתהליך הבניה עד לקבלת המפתח,
חשוב לבחור מפקח בניה אמין ומקצועי אשר יוודא שהבניה תבוצע באיכות הגבוהה ביותר ללא פשרות
וללא חריגה בתקציב ובלוחות הזמנים.

פמניב פרויקטים - נעים להכיר

פמניב פרויקטים היא חברת הנדסה המספקת שירותי ניהול ופיקוח בפרויקטי בנייה למגורים ולמסחר.
אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך ליווי הרישוי וניהול התכנון, וכן מבצעים פיקוח שוטף על כל עבודות הבניה ומספקים שירות ייעוץ הנדסי בשלבי התכנון והביצוע.

החברה בבעלותו של פנחס מדר, מהנדס אזרחי והנדסאי בניין בהשכלתו. מתמחה בניהול פרוייקטים, ניהול קבלנים מתכננים ויועצים.

לקוחותינו ייהנו מסל שירותים הנדסי איכותי ורחב, הדרוש לתכנון וביצוע בית חלומותיהם.

חברתנו דוגלת בשותפות ושקיפות מלאה מול לקוחותיה, ומאמינה כי גישות מרכזיות אלו יאפשרו להם להמשיך בשגרת חייהם ולהשאיר לנו את הטיפול באתגרים שבדרך.זה.

איך עושים את זה, אתם שואלים?

הניסיון לימד אותנו שמקצועיות בלתי מתפשרת ותקשורת בריאה בין כל המעורבים בפרויקט, הם הגורמים המשמעותיים ביותר להצלחתו.
פמניב פרוייקטים איננה מתפשרת על איכות הביצוע ותשאף תמיד להפיק את המקסימום האפשרי במסגרת לוחות הזמנים והתקציב שהוקצו לפרויקט.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ חינם

Created with Fabric.js 1.7.22

ליווי הליך הרישוי עד לקבלת היתר בנייה

מחזיקים בקרקע והחלטתם שאתם רוצים לבנות? אנו מזמינים אתכם להיפגש אתנו כבר בשלב זה. במסגרת הפגישה נשאף לשים את הדגש על איתור הצרכים המרכזיים שלכם. חברת פמניב תלווה את התכנון ותדאג לכך שהוא משלב בתוכו את דרישות האדריכל, היועצים, רשויות החוק והתקנים השונים לכל אורך הדרך.

Created with Fabric.js 1.7.22

ניהול התכנון, הכנת החומר למכרז והנעת ביצוע הפרויקט

בשלב זה ננהל עבורכם תהליך תכנון שעיקרו הוא פירוט התוכניות השונות לרמת ביצוע. לשלב זה ישנה חשיבות רבה להצפת בקשות, שאלות ורעיונות מצדכם, בכדי שנוכל להביא זאת לידי ביטוי בתוכניות. במידת הצורך נשלב מעצב/ת פנים ו/או יועצים עיצוביים אחרים, נכין עבורכם מפרט טכני לפרויקט, נגבש יחד אתכם החלטה בדבר אופי המכרז, נקבע תקציב לפרויקט ונערוך לו"ז עקרוני בשילוב אבני דרך. לאחר הפצת המכרז נלווה את תהליך בחירת הקבלן/ים , ונעזור לכם בניהול ההתקשרויות עימם.

Created with Fabric.js 1.7.22

ניהול ופיקוח

ערך תפקידנו כמפקחי הבנייה שלכם בשלב זה הוא חשוב מאוד. אנו נספק לכם את המעטפת ההנדסית המקצועית שדרושה בכדי לוודא שבונים את ביתכם לפי התקנים השונים ובאיכות הטובה ביותר. לשם כך נבקר באתר מספר פעמים בשבוע ונבצע הבטחת איכות בכל שלב ושלב, וכן נדווח לכם על התקדמות הפרויקט תוך שאיפה מתמדת שתעברו את תהליך הבנייה בהנאה. חברת פמניב תבצע בקרה שוטפת אחר לוחות הזמנים שהוגדרו והתקציב שהוקצה, וכן תבדוק עבורכם את חשבונות הקבלנים, היועצים והמתכננים. בסוף התהליך נדאג שיוגשו כל האישורים הדרושים לצורך קבלת אישור אכלוס וננהל עבורכם את תהליך המסירה.

פנחס מדר מהנדס אזרחי

פנחס מדר

מהנדס אזרחי רשום ובעל ניסיון הנדסי וניהולי בתחומי המגורים והמסחר. פיני עוסק בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים משנת 2012 ומילא בעבר מספר תפקידים בחברות הנדסה כמו וקסמן גוברין גבע, ברן רביב, שביב מהנדסים ואבני דרזניק מירון.

מהנדס בניין בשרון
מהנדס בניה בשרון
מהנדס בנין
תכנון בית פרטי

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ חינם

פרויקטים

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ חינם

דילוג לתוכן