fbpx
פיקוח וניהול פרויקטים

 מתכנן לבנות בית בקרוב? מפקח בנייה הוא איש האמון שלך!!!

אם אתה מעוניין לבנות את ביתך בראש שקט ולהנות מתהליך הבניה עד לקבלת המפתח,
חשוב לבחור מפקח בניה אמין ומקצועי אשר יוודא שהבניה תבוצע באיכות הגבוהה ביותר ללא פשרות
וללא חריגה בתקציב ובלוחות הזמנים.

פמניב פרויקטים - נעים להכיר

פמניב פרויקטים היא חברת הנדסה המספקת שירותי ניהול ופיקוח לפרויקטים בתכנון ובבנייה.
אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך ליווי הרישוי וניהול התכנון, מבצעים פיקוח שוטף על כל עבודות הבניה ומספקים שירות ייעוץ הנדסי בשלבי התכנון והביצוע.

החברה בבעלותו של פנחס מדר, מהנדס אזרחי והנדסאי בניין בהשכלתו. מתמחה בניהול פרוייקטים, ניהול קבלנים מתכננים ויועצים.
פיני חבר באיגוד המהנדסים ובמועדון המפקחים של המרכז הישראלי לבניה.

לקוחותינו נהנים מסל שירותים הנדסי איכותי ורחב, הדרוש לתכנון וביצוע בית חלומותיהם.

חברתנו דוגלת בשותפות ושקיפות מלאה מול לקוחותיה, ומאמינה כי גישות מרכזיות אלו יאפשרו להם להמשיך בשגרת חייהם ולהשאיר לנו את הטיפול באתגרים שבדרך.זה.

חושבים לבנות את ביתכם ומעוניינים להניע את התהליך בכיוון בטוח ונכון?

התהליך עד לבניית בית חלומכם הוא תהליך מורכב וארוך, שכולל בתוכו ממשקים עם המון גורמים, ולכן רצוי מאוד שיהיה מי שידאג לאינטרסים שלכם כבר בשלב הזה.

אנו מזמינים אתכם לפגישה לא מחייבת שבמסגרתה נכיר אחד את השני, נסקור את עיקרי התהליך ונאתר את הצרכים המרכזיים והציפיות שלכם.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ חינם

Created with Fabric.js 1.7.22

ליווי הליך הרישוי עד לקבלת היתר בנייה

לצורך קבלת היתר בניה יש להכין תכנית הגשה המתארת את הבית שברצונכם לבנות. האדריכל יכין עבורכם תכנית הגשה שמשלבת בתוכה תכנון בתחומים נוספים כמו קונסטרוקציה, אינסטלציה חשמל, דרישות של הרשויות, תקנות והתקנים השונים. התכנון בכל התחומים צריך להיות מסונכרן וכן לעמוד בצרכים והציפיות שהוגדרו על ידכם בהתחלה. אנו נלווה אתכם בכל השלבים, נעזור לכם בביצוע ההתקשרויות עם המתכננים והיועצים, נלווה את צוות התכנון ונבדוק את התוכניות שיכינו עבורכם, נשתמש בידע המקצועי שלנו, ונפעל מול הרשויות השונות כדי למזער את העיכובים הנובעים מבירוקרטיה.

Created with Fabric.js 1.7.22

ניהול התכנון, הכנת החומר למכרז והנעת ביצוע הפרויקט

בשלב זה ננהל עבורכם את תהליך התכנון שעיקרו הוא פירוט התוכניות שאושרו ע"י הרשות לרמת ביצוע. לשלב זה ישנה חשיבות רבה להצפת בקשות, שאלות ורעיונות מצדכם, בכדי שנוכל להביא זאת לידי ביטוי בתוכניות. במידת הצורך נשלב מעצב/ת פנים ו/או יועצים עיצוביים אחרים, אנו נכין עבורכם בסיס לתקציב ולוח זמנים, ונערוך את החומר של המתכננים והיועצים לצורך קבלת הצעות מחיר מקבלנים. לאחר הפצת הבקשות להצעות מחיר נלווה את תהליך בחירת הקבלן/ים , ונעזור לכם בניהול ההתקשרויות עימם.

Created with Fabric.js 1.7.22

ניהול ופיקוח

ערך תפקידנו כמפקחי הבנייה שלכם בשלב זה הוא חשוב מאוד. ביכולתנו לספק לכם את המעטפת ההנדסית המקצועית שדרושה בכדי לוודא שבונים את ביתכם בהתאם לתוכניות, לפי התקנים השונים ובאיכות הטובה ביותר. לשם כך נבקר באתר מספר פעמים בשבוע ונבצע הבטחת איכות בכל שלב ושלב, וכן נדווח לכם על התקדמות הפרויקט תוך שאיפה מתמדת שתעברו את תהליך הבנייה בהנאה. חברת פמניב תבצע בקרה אחר לוחות הזמנים שהוגדרו והתקציב שהוקצה, וכן תבדוק עבורכם את חשבונות הקבלנים, היועצים והמתכננים.

Created with Fabric.js 1.7.22

מסירת הפרויקט

עבודות הבנייה הושלמו ואתם קרובים לסוף התהליך וקבלת המפתח. אנו נבדוק עבורכם את כל השטחים ונכין רשימת ליקויים לתיקון שתועבר לטיפול הקבלן. במקביל נדאג שיוגשו כל האישורים הדרושים לצורך קבלת אישור אכלוס מהרשות. לאחר תיקון וניקוי הליקויים, קבלת השטחים על ידכם וקבלת אישור אכלוס מהרשות, יבואו לסיומם עבודות הביצוע להקמת הפרויקט. לקוחותינו יזכו לליווי ומתן מענה מאתנו גם לאחר סיום העבודות כחלק מהשירות וללא עלות נוספת.

פנחס מדר מהנדס אזרחי

פנחס מדר

מהנדס אזרחי רשום ובעל ניסיון הנדסי וניהולי בתחומי המגורים והמסחר. חבר באיגוד המהנדסים ובמועדון המפקחים של המרכז הישראלי לבניה. פיני עוסק בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים משנת 2012 ומילא בעבר מספר תפקידים בחברות הנדסה כמו וקסמן גוברין גבע, ברן רביב, שביב מהנדסים ואבני דרזניק מירון.

מהנדס בניין בשרון
מהנדס בניה בשרון
מנהל עבודה
מהנדס בנין
תכנון בית פרטי

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ חינם

דילוג לתוכן