fbpx

שירותים

ניהול פרויקטים בבניה

01

רגע לפני שמתחילים

בשלבים המוקדמים, אני נפגש עם לקוחותיי ומבין את צרכיהם וציפיותיהם. לאחר מכן אני מכין עבור הלקוח אומדן לתקציב ולוח זמנים בסיסי, בסטייה של עד 10%, ורשימת נושאים של ההחלטות שעליהם לקבל לפני שמתחילים את הפרויקט.

02

ניהול ותאום התכנון להיתר ולביצוע

לאחר קביעת הפרוגרמה ואיפיון הפרויקט נחל בגיוס צוות המתכננים והיועצים השונים אשר יסיעו לאדריכל בהליך קבלת ההיתר, התכנון המפורט, הכנת תקציב, מפרטים וכתבי כמויות לעבודות השונות. שלב זה כולל סיוע ועריכת ההתקשרויות עם המתכננים והיועצים שידרשו לפרויקט. הסינכרון והתיאום בין כל צוות התכנון מתבצע בשוטף על ידי קיום ישיבות תכנון וירידה לפרטים.   

03

התנעת הביצוע ופיקוח על עבודות הבניה

מניסיוננו אנו למדים שמקצועיות בלתי מתפשרת ותקשורת בריאה בין כל המעורבים בפרויקט, הם גורמים משמעותיים להצלחתו. בהתאם לכך נבנה המערך הביצועי שיקים את הפרויקט. אנו נסייע לכם בקבלת הצעות מחיר מקבלנים ובעלי מקצוע, ונייעץ לכם בבחירתם. לאחר קבלת היתר הבניה וחתימה על ההסכמים והמפרטים, יחלו בביצוע העבודות להקמת הפרויקט. אנו נבצע עבודת פיקוח קפדנית שמטרתה לעמוד בדרישות והציפיות שלכם, באיכות הביצוע, בתקציב ובלוח הזמנים ונטפל בכל הבעיות שצצות במהלך הביצוע ובחריגים.

04

מסירת הפרויקט

בסיום העבודות, ננהל עבורכם את מסירת השטחים לידכם, כולל רישום פרוטוקול ליקויים לקבלן ולבעלי המקצוע. לאחר תיקון וניקוי הליקויים, קבלת השטחים על ידכם וקבלת אישור אכלוס מהרשות, יבואו לסיומם עבודות הביצוע להקמת הפרויקט. לקוחותינו יזכו לליווי ומתן מענה מאיתנו גם לאחר סיום העבודות כחלק מהשירות וללא עלות נוספת.

בדק בית - חוות דעת מומחה לאיכות מבנים

אתם לפני אחת העסקאות הגדולות בחייכם, רכשתם דירה חדשה או יד שניה ולכן חשוב להזמין בדיקה יסודית. בעבודה מול הקבלן שלכם חשוב שתציגו חוות דעת מקצועית שמציגה את כלל הליקויים, כדי שהקבלן שלכם יוכל להתייחס לדוח ולטפל בהם.

אנו נבדוק את התאמת הנכס לדרישות החוק, התקנות והתקנים הרלוונטיים וכן את התאמתו למסמכי המכר. נבצע בדיקות לעבודות הבנייה, נגרות ומסגרות, אלומיניום, ריצופים וחיפויים, בדיקות שיפועים, איתור מקומות שיש בהם רטיבות ונבצע בדיקות למערכות האינסטלציה והחשמל.

חוות דעת זו היא דו"ח מפורט המכיל את ממצאי הבדיקה שביצענו והפניות לתקנות והתקנים הרלוונטיים. דו"ח זה קביל כראייה בבית משפט ומכיל המלצות לתיקון הליקויים ו/או פיצוי בגינם.

בדיקת נכס חדש מקבלן

כחודש לפני המסירה אמור הקבלן להזמין את הדייר לסייר בדירה, עם תום ביצוע העבודות בנכס. שלב זה נקרא פרוטוקול מסירה ראשונית. יש קבלנים שלא מאפשרים את בדיקת המומחה בשלב זה, ולכן במקרים אלו נבצע את הבדיקה בשבוע שלאחר קבלת המפתח, לפני שהוכנס לבית ציוד ולפני שבוצעו בו עבודות על ידי הדיירים.

נבצע בנכס בדיקה של מבנה השלד, סדקים, מישוריות גליות ואנכיות בקירות, סטיות אי התאמה של מידות, בדיקת שיפועים, בטיחות, בדיקת ריצוף וחיפויים, בדיקת עבודות שיש, רטיבויות, בדיקה ויזואלית של מערכת החשמל, אלומיניום, טיח, צבע ועבודות גבס.

בדיקת נכס יד שנייה לפני קנייה

בדירות ישנות (יד שניה) להבדיל מ”דירות חדשות”, למוכר אין אחריות לאחר המסירה. בעזרת הדוח שנכין עבורכם תוכלו לדרוש ממוכר הנכס לתקן את הליקויים שיתגלו או לנהל משא ומתן על מחירו הסופי של הנכס. עניין הסדקים בדירות יד שניה מצריך אבחון מקצועי במיוחד, כמו כן גם נושא האיטומים השונים בדירת גג ובחדר האמבטיה, בעיקר במקרים של חשש לרטיבות.

דילוג לתוכן